h Dolar 8,6696 %-0.14
h Euro 10,2975 %-0.14
h Altın (Gr) 498,76 %0,01
h BIST100 1.392,64 %1.16
h Bitcoin 292356 %-5.36644
Balıkesir 26°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Basketbolda haftanın programı

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, bu iki ligde maç programı şöyle:

ING Basketbol Üstün Ligi

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Lokman Tabip Fethiye Belediyespor (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Pınar Karşıyaka-Galatasaray (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

11 Nisan Pazar:

13.00 Frutti Extra Bursaspor-Fenerbahçe Beko (TOFAŞ)

15.15 Türk Telekom-Empera Halı Gaziantep Basketbol (Ankara)

17.30 HDI Sigorta Afyon Belediyespor-OGM Ormanspor (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

12 Nisan Pazartesi:

19.00 Anadolu Efes-TOFAŞ (Sinan Erdem)

21 Nisan Çarşamba:

17.00 Darüşşafaka Tekfen-Aliağa Petkimspor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

19.15 Büyükçekmece Basketbol-Beşiktaş Icrypex (Gazanfer Bilge)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Yarın:

14.00 Samsunspor-Semt77 Yalovaspor (Mustafa Dağıstanlı)

15.45 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Akhisar Belediye Basketbol (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.30 Finalspor-Sigortam.net (Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi)

11 Nisan Pazar:

14.00 Bornova Belediyespor-Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

15.45 Ender Gold İstanbul Basket-BUDO Gemlik (Caferağa)

17.30 Ankara Anadolu Basket-Manisa Büyükşehir Belediyespor (TOBB ETÜ)

12 Nisan Pazartesi:

17.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket (Kurtdereli)

AA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 1. etap müsabakaları başladı

HIZLI YORUM YAP

r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.